İklimlendirme sektörüne 2006 yılından itibaren faaliyet gösteren Fortes Mühendislik, değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye'nin öncü iklimlendirme firmalarından birisi olarak sektördeki yerini almıştır.

 Eğitimli kadrosuyla Hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen Fortes Mühendislik, bünyesinde Fortes Doğalgaz Taahhüt, Fortes  İnşaat, Fortes  Mekanik, Fortes  Elektrik grup kuruluşları ile hizmet vermektedir.

  Sektörü ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip yorumlayarak iklimlendirme sektöründe kendisine çok farklı bir ivme kazandıran Fortes Mühendislik, Bosch, Fondital, Demir Döküm, E.C.A, Ariston, Baymak, Dizayn, Borusan, Fırat ve Arılı gibi firmalarla yaptığı bayilik anlaşmaları ile ileri teknolojiye sahip kombi, radyatör ve yardımcı malzemeleri, güvenilir ve güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmuştur.

 Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen Fortes Mühendislik, 8 ilde 15 hizmet noktası ile güçlü temellere dayalı büyüme çizgisini her geçen gün artırarak devam ettirmektedir,

  Bu gün firmamız 20 Makine Mühendisi, 40 Profesyonel Satış Uzmanı, 40 Teknisyen, 60 İdari ve muhasebe, toplam 160 kişilik personel kadrosu, 250 kişilik usta kadrosu, ile faaliyetlerine siz değerli müşterilerimizden aldığımız pozitif enerjiye yılmadan yorulmadan devam etmektedir.

BASINDA FORTES MÜHENDİSLİK

Merak ettikleriniz, cevap bulamadığınız sorular, bizden haberler ve daha fazlası için basın odamızı takip edebilirsiniz.

Yenilikçi İklimlendirme Çözümleri

Fortes Mühendislik olarak dur durak bilmeden her geçen gün yeni ve teknolojik çözümler üretmeye aynı zamanda geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku

Web Sitemiz Yenilendi

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sorunlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde çözebilmek adına sanal ortamdaki yüzümüzü yeniledik.

Devamını Oku

Kentsel Dönüşüm Bizim İşimiz

Fortes artık inşaat sektöründe de hizmet vermektedir. Fortes İnşaat A.Ş olarak kentsel dönüşüm ve bir çok inşaat projelerine ismimizi yazdırdık.

Devamını Oku

Hizmet Ağımızı Keşfedin

Hizmet noktası sayfamızı ziyaret ederek en yakın şubemizi bulabilirsiniz.

Keşfet

Yardıma İhtiyacınız Mı Var

İletişim sayfasını ziyaret ederek veya çağrı merkezimiz aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

Yardım Al

Bilgi Alın

İletişim sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Al

Haber Bültenimize Abone Olun

Yeni ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olun.