İklimlendirme sektörüne 2006 yılından itibaren faaliyet gösteren Fortes Mühendislik, değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye'nin öncü iklimlendirme firmalarından birisi olarak sektördeki yerini almıştır.

 Eğitimli kadrosuyla Hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen Fortes Mühendislik, bünyesinde Fortes Doğalgaz Taahhüt, Fortes  İnşaat, Fortes  Mekanik, Fortes  Elektrik grup kuruluşları ile hizmet vermektedir.

  Sektörü ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip yorumlayarak iklimlendirme sektöründe kendisine çok farklı bir ivme kazandıran Fortes Mühendislik, Bosch, Fondital, Demir Döküm, E.C.A, Ariston, Baymak, Dizayn, Borusan, Fırat ve Arılı gibi firmalarla yaptığı bayilik anlaşmaları ile ileri teknolojiye sahip kombi, radyatör ve yardımcı malzemeleri, güvenilir ve güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmuştur.

 Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen Fortes Mühendislik, 8 ilde 15 hizmet noktası ile güçlü temellere dayalı büyüme çizgisini her geçen gün artırarak devam ettirmektedir,

  Bu gün firmamız doğalgaz taahhüt'te 350 personel, mekanik ve elektrik , inşaat 250 personel olmak üzere 18 ilde 32 şube de 30 makine mühendisi ve makine meknikeri, 112 satış semsilcisi, 40 teknisyen ve iklimlendirme teknikeri, 10 elektrik mühendisi ve meknikeri, 37 gaz açım ve proje sorumlusu, 220 hizmet üretim çalışanı, 100 idari kadro ve muhasebe, Toplam 550 kişi ve 250 kişilik usta kadrosu ile faaliyetlerine siz değerli müşterilerimizden aldığımız pozitif enerjiye yılmadan yorulmadan devam etmektedir.

BASINDA FORTES MÜHENDİSLİK

Merak ettikleriniz, cevap bulamadığınız sorular, bizden haberler ve daha fazlası için basın odamızı takip edebilirsiniz.

Doğalgaz Büyük Sezon Kampanyası

Büyük Sezon Kampanyası Başladı Doğalgaz Yaptırmanın Tam Zamanı. Tüm Ürünlerde Geçerli %20 'ye Varan İndirimler Seni Bekliyor. Türkiye'nin Doğalgazda Lider Firması

Devamını Oku

Yenilikçi İklimlendirme Çözümleri

Fortes Mühendislik olarak dur durak bilmeden her geçen gün yeni ve teknolojik çözümler üretmeye aynı zamanda geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku

Web Sitemiz Yenilendi

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sorunlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde çözebilmek adına sanal ortamdaki yüzümüzü yeniledik.

Devamını Oku

Hizmet Ağımızı Keşfedin

Hizmet noktası sayfamızı ziyaret ederek en yakın şubemizi bulabilirsiniz.

Keşfet

Yardıma İhtiyacınız Mı Var

İletişim sayfasını ziyaret ederek veya çağrı merkezimiz aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

Yardım Al

Bilgi Alın

İletişim sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Al

Haber Bültenimize Abone Olun

Yeni ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olun.